گروه شرکت‌های پرسیکا

چرا پرسیکا؟


گروه شرکت‌های پرسیکا شامل مجموعه شرکت های پیشتاز و خوشنام در زمینه برندسازی، تبلیغات، ارتباطات، فناوری و تحقیق و پژوهش می باشد. بزرگترین بخش این گروه در زمینه تولید انواع مقاطع فولادی برای عرضه به بازارهای داخلی و کشورهای همسایه است که این مقاطع فولادی در راستای انتقال فرآورده های نفتی، انتقال آب و فاضلاب، صنایع خودرو سازی سبک و سنگین، پروفیل های خاص HSS جهت بلند مرتبه سازی در صنعت ساختمان و همچنین مقاطع فولادی حاصل نورد گرم از قبیل انواع تیرآهن، میل گرد و سایر موارد مشابه می باشد. پرسیکا حاصل یک تفکــر تحـول گـرا و زیبـایی محـور است. این مجموعه با اهدافی خلاقـانه و آرمـان گرایــانه پا به عرصه تجـارت بین المللی نهـاد و از همان ابتدا با رویکـردی انقلابـی در زمینـه بـرنــد سـازی، تبـلیـغــات و فنــاوری اطلاعـات و ارتبــاطات توانسته است تا به امـروز در این مسیــر استـوار و ثابت قدم باقی بماند.

تحولات‭ ‬رسانه‌ای‭ ‬و‭ ‬تغییر‭ ‬عادت‭ ‬مصرف‭ ‬رسانه‭ ‬در‭ ‬سال‌های‭ ‬اخیر،‭ ‬باعث‭ ‬شد‭ ‬تا‭ ‬این‭ ‬مجموعه‭ ‬سبد‭ ‬خدمات‭ ‬خود‭ ‬را‭ ‬بزرگتر‭ ‬کرده‭ ‬و‭ ‬یک‭ ‬گروه‭ ‬توانمند‭ ‬و‭ ‬خلاق‭ ‬از‭ ‬استراتژیست های مدیریت، متخصصان‭ ‬بازاریابی، جوانان خلاق، طراحان و برنامه نویسان کار کشته را گرد هم آورد.‬

اگـر نیـازمنـد یک استـراتــژی بی رقیب هستید مـا در این مسیـر شمـا را حمایت می کنیم تا تمــامی اهداف مشتـرکمـان محقق گردد.


خدمات استودیو

ایجاد تمایز موجب دیده شدن شما می گردد.


خلاقیت، قدرتمندترین پیش‌ برند هر کسب و کاری است. هنر یک استودیو تبلیغاتی، به خدمت گرفتن خلاقیت در جهت رشد و توسعه‌ی کسب و کار مشتریانش است. قلب تپنده‌ی یک استودیو تبلیغاتی، انسان‌های خلاق و باتجربه‌اند و کینگ استودیو افتخار حضور چنین تیمی را در قلب خود دارد. متخصصینی که هر کدام مانند حلقه‌های محکم یک زنجیر به هم پیوسته‌اند.

مدیریت و برنامه ریزی برند، تعیین و تدوین استراتژی ارتباطی، طراحی و توسعه‌ی کمپین تبلیغاتی، پرورش و تولید ایده‌های خلاقانه، برنامه‌ریزی رسانه‌ای و بکارگیری بهینه‌ی رسانه، مهمترین تخصص‌هایی است که برای اثربخش کردن ارتباطات مورد نیاز است و مجموع اینها همه در این استودیو تبلیغاتی، یکجا گرد هم آمده است.


مشتریانی که افتخار همکاری با آنان را داریم

  • تام ایرانخودرو
  • شهرداری تهران
  • khatam
  • کانون توسعه دهندگان فضای مجازی
  • pars-khodro
  • ارتش جمهوری اسلامی ایران
  • pasargad-bank
  • IRIAF