Notice: تابع wpdb::prepare به‌صورت نادرست فراخوانی شد. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). لطفاً برای اطلاعات بیشتر بخش رفع‌ایراد از وردپرس را ببینید. (این پیام در نگارش 4.8.3 اضافه شده است) in /home/lpgp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3738
محتـوا سـازی بصـری | گروه شرکت‌های پرسیکا

محتوا سازی بصری

کسب و کار شما بدون محتواسازی بصری، برهنه است

تبلیغات همواره سکویی مطمئن برای بدست گیری بازار بوده است. بخش اعم این اصل بر پایه گرافیک و چاپ برروی کاغذ استوار است. اوراقـــــی که لازمه هـــــر بــــرند، کسب و کار سازمان و ارگــان معتبری می باشد. این اسناد، اصناف و فعالیت های متفاوتی را در بر می گیرد و طراحی و چاپ آنها نیز می بایست با تدبیری از پیش تعیین شده دنبال گردد. همچنین این اسناد علاوه بر ماهیت محاوره ای  که دارند یک اصل مهم تبلیغاتی برای نمایان کردن هویت اولیه برندها، شرکت ها و ارگان ها دنبال می کنند.

کارهای چاپی مانند کارت ویزیت، بروشور، پوستر، بنر و ... که به خوبی طراحی شده‌اند، مطمئناً حس اعتماد به نفس را در شما بالاتر خواهند برد، اما محتوا سازی بصری کاری بیش از این برای شما انجام می‌دهد. طراحی با کیفیت، تأثیرگذاری کارهای چاپی شما را افزایش می‌دهد. اینکه شما بخواهید محصولی را بفروشید، درک مخاطبین از برندتان را تغییر دهید یا اینکه پیامی را به آنها برسانید، محتوا سازی بصری، شما را در رسیدن به هدف‌تان یاری خواهد کرد.


طراحان استودیو تبلیغاتی کینگ بصورت کلاسیک در رشته گرافیک تحصیل کرده‌اند، ولی این چیزی نیست که ما را از بقیه شرکت‌ها متمایز می‌کند. ما نه تنها به کارکرد طرح‌هایمان اهمیت زیادی می‌دهیم بلکه در مورد زیبایی آنها نیز بسیار حساس هستیم. مشتریان غالباً ما را به عنوان استودیویی "خلاق و نوآور" می‌شناسند و به همین خاطر به ما مراجعه می‌کنند. زیرا طرح‌های ما جنبه‌های هنری بسیار بالایی دارند. طراحان ما روی‌هم‌رفته تجربه‌‌ای بالاتر از 20 سال کار طراحی برای برندهای مختلف را دارند. همین تجربه عملاً کار طراحی را پیش می‌برد، ولی یک چشم هنری شما را دقیقاً به همان‌جایی خواهد رساند که در ذهن‌تان تصور کرده‌اید.

اعتماد مشتری

کارهای چاپی با طراحی عالی این پیام را به مخاطبینتان می‌رساند که شما در کارتان حرفه‌ای و قابل اطمینان هستید. این کار اعتماد مشتریانتان به شما را افزایش می‌دهد و به ایجاد ساختاری احساسی از یک رابطه تجاری موفق کمک می‌کند.

درک و ماندگاری بیشتر در ذهن مشتریان

ایجاد تعادل درستی از متن، هنر و فضای سفید، احتمال این را که مخاطبین‌تان چیزی را که شما به آنها نشان می‌دهید را بخوانند، افزایش می‌دهد. با جفت و جور کردن متن خود با گرافیک‌های ساده ولی قانع‌کننده، این اطمینان به وجود خواهد آمد که پیام‌تان ماندگار می‌شود.


کاتالوگ و بروشور به نوعی نماینده شرکت شما هستند، بنابراین برای جلب نظر مشتری کاری را باید انجام دهند که اگر شما آنجا می‌بودید آن را انجام می‌دادید. کاتالوگ و بروشور ابزار مناسبی هستند تا مخاطبین شما را ترغیب به خواندن مطالب و دیدن تصاویری در جهت شناخت بیشتر و بهتر محصولات و خدمات شما در کوتاهترین زمان ممکن کنند. طراحی کاتالوگ یا بروشور به صورت مؤثر، واضح و گویا از مؤلفه‌هایی است که می‌تواند احتمال انتخاب شما توسط مشتری را افزایش دهد. کینگ استودیو با هماهنگ و یکپارچه نمودن تصویر و نوشتار در طراحی، استفاده بهینه از طرح‌های گرافیکی، استفاده از عکس‌های باکیفیت از محصولات، و رعایت اصول برندینگ در استفاده صحیح از رنگ‌ها و علایم شرکت شما ابزار بازاریابی بسیار مناسبی را برای شرکت شما فراهم می‌آورد.
بسته‌بندی را هیچوقت دست‌کم نگیرید. بسته بندی آخرین و بهترین فرصت برای تأثیرگذاری و نفوذ بر روی مشتری احتمالی آن سمت صندوق پرداخت است. در دنیای تجارت و بازار رقابتی محصولات تولیدی، تولید یا توزیع‌کننده‌ای برنده است که جز کیفیت محصول بتواند تصویری متفاوت و زیبا از کالای خود به نمایش بگذارد. یک محصول خوب و باکیفیت تا مورد استفاده قرار نگیرد، نمی‌تواند بازار فروش خوبی داشته باشد. اما زمانی که این محصول خوب با ظاهری جذاب و تأثیرگذار عرضه می‌شود، می‌تواند تا 3 برابر و حتی در برخی موارد بیشتر، میزان فروش را افزایش دهد، زیرا زیبایی محصول‌تان در ذهن مخاطب و کیفیت آن در خاطرش نقش بسته است. همچنین برای بسیاری از محصولات، بسته‌ بندی نه تنها باعث فروش نهایی می‌شود، بلکه از آنجایی که تجربه محصول، اغلب بهترین شالوده برای وفاداری مشتری است، تأثیر مهمی بر روی دیده شدن برند دارد. استودیو تبلیغاتی کینگ توانسته است با دستیابی به توالی خواندن صحیح در بسته بندی و با اتصال ویژگی‌های محصول به احساسات مشتری، به بالا بردن فروش محصول و در نتیجه ماندگاری برند در ذهن مصرف‌کنندگان، کمک شایان توجهی به مشتریان خود بکند.
اگر می‌خواهید برند یا کمپین تبلیغاتی شما مؤثر باشد، به طراحی و ارتباطات گرافیکی با کیفیت نیاز خواهید داشت. اینکه امروزه وب، تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند جایگزین نیازها به چاپ کاغذی بطور سنتی شده‌اند، غیر قابل انکار است. اما الآن، بیشتر از همیشه، شما به طراحی اقلام چاپی قانع‌کننده‌ای نیاز دارید که پابرجا باشد، زیرا ورود رقبا به این عرصه با وجود انقلاب دیجیتال کمتر شده است. فراتر از آن، کارت‌های ویزیت، بروشورها، کاتالوگ‌ها، بسته بندی‌ها، طرح‌های روی لباس، پوسترها و دیگر ابزار بازاریابی امروزه از عمر طولانی‌تری برروی قفسه‌ها برخوردارند و بیشتر در معرض دید قرار می‌گیرند، زیرا تعدد چاپ آنها کمتر از گذشته شده است. به نظر ما طراحی اقلام تبلیغاتی چاپی تا به این حد مهم نبوده است.
طرحی زیبا که در عین جذاب بودن آموزنده نیز هست، همان نقطه تعادلی است که ما در استودیو گرافیک شین به دنبالش هستیم. تقریباً از عصر غارنشینی تا به امروز، ما اطلاعاتی که به صورت بصری ترسیم شده‌اند را ترجیح داده‌ایم. یک اینفوگرافیک تأثیرگذار اطلاعات را باید به صورت موجز و مختصر گرد هم آورد، در حالیکه بطور خلاقانه‌ای قانع‌کننده و مفید نیز هست. استودیوتبلیغاتی کینگ همان‌طور که در طراحی اینفوگرافیک‌های چاپی خبره است، در طراحی اینفوگرافیک‌های تعاملی بر روی وب نیز تخصص دارد.
در کینگ استودیو وقتی به طراحی جلد کتاب می‌رسیم، بر این باور هستیم که پرداختن به هر جزئیاتی حائز اهمیت است. تیم طراحی گرافیک ما متعهد به خلق جلدی متمایز است که علاوه بر جلب توجه، به طور صحیح و مناسبی نمایانگر محتوای درون خود می‌باشد. طراحان ما با جذب کردن خوانندگان کتاب توسط تصویرسازی، گرفتن یا انتخاب عکسی چشمگیر و همین‌طور هماهنگ کردن طراحی خود با استراتژی بازاریابی و رعایت اصول توسعه برند این اطمینان را برای شما به وجود می‌آورند که کتابتان را برای موفقیت و فروش بالا جلد می‌پوشانند!
طراحی پوستر در خون ما است. ما به تدریج هنر طراحی پوستر خود را با طراحی پوستر برندهایی که دوستشان داشتیم، ارتقا دادیم. طراحان ما در استودیو تبلیغاتی کینگ کلیدهای مؤثر، گویا و چشم‌گیر بودن پوسترهایی که برای هرچه بیشتر دیده شدن برند، رویدادها یا کسب و کارتان، به آنها نیاز دارید را به خوبی می‌شناسند.
بیشتر از اینکه تنها حروفی بر روی صفحه باشد، تایپوگرافی یک فرم هنری است. برای اینکه پیام شرکتتان را بتوانید به گونه‌ای صحیح منتقل کنید، سبک حروفی که انتخاب می‌کنید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این همان حیطه‌ای است که کینگ استودیو وارد آن می‌شود. دوستداران فونت، تیم طراحی استودیو دقت زیادی در طراحی سفارشی تایپوگرافی برندتان با توجه به پیام و مخاطب ویژه شما خواهند داشت.
کاغذ و جوهر در کینگ استودیو با هم عجین شده‌اند. ما بر این باوریم که تصویرسازی یکی از سریع‌ترین، عمیق‌ترین و با معناترین راههای انتقال پیام شما به دنیای پیرامونتان می‌باشد. تصویرسازی سفارشی یکی از وجوه تمایز شین است. کافیست از یکی از طراحان گرافیک ما بخواهید تا لوگو، پوستر یا قطعه چاپی جدیدی از برند، رویداد یا کمپین تبلیغاتی‌تان را روی کاغذ تصویر کند. بیشتر کارهای ما قبل از اینکه وارد بوم نقاشی دیجیتال شوند بر روی کاغذ تکمیل، و توسط دست تصویرسازی شده‌اند.