Notice: تابع wpdb::prepare به‌صورت نادرست فراخوانی شد. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). لطفاً برای اطلاعات بیشتر بخش رفع‌ایراد از وردپرس را ببینید. (این پیام در نگارش 4.8.3 اضافه شده است) in /home/lpgp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3738
عکاسـی | گروه شرکت‌های پرسیکا

عکاسی

قدرت یک عکس بیش از هزار کلمه است.

تصویری زیبا از یک محصول یا برند یکی از با ارزش ترین ابزارها برای تبلیغ آن محسوب می شود. عکس های تبلیغاتی امروزه در بیلبردهای بزرگ شهری، بنر ها، کاتالوگ ها، وبسایت های اینترنتی، بسته بندی کالا و یا حتی بروشور های کوچک دیده می شود. یک عکس تبلیغاتی خوب به تنهایی می تواند به قدری جذاب و چشمگیر باشد که با یک نگاه تاثیری ماندگار در ذهن بیننده ایجاد کند.

بدون شک تاثیر گزارترین گونه تبلیغات، گزینه های تصویری آن است. با یک برنامه ریزی صحیح و اصولی و مشاوره گرفتن از زبده ترین استودیو تبلیغاتی می توان به رسیدن به موفقیت صد در صد فكر كرد. کینگ استودیو با در اختیار داشتن بهترین گزینه های تبلیغاتی شما در رسیدن به پله های موفقیت همراهی می کند.

عکاسی دارای سه جنبه علمی، صنعتی و هنری است. به عنوان یک علم متولد شد مانند یک صنعت گسترش یافت و به عنوان یک هنر تثبیت می شود.

یک محصول خیلی خوب چطور می‌تواند خوب جلوه کند، وقتی شما تصویری عالی از آن تهیه نکرده‌ باشید. برای تهیه یک تصویر عالی، عکاسان ما آماده خدمت به شما هستند. تیم حرفه‌ای عکاسی ما برند، کارمندان، محصولات یا خدمات شما را در مناسب‌ترین جایگاه و نور ممکن ثبت ‌می‌کنند. عکس‌ها می‌توانند به اندازه هزاران کلمه برای شما صحبت کنند. این اطمینان را حاصل کنید که عکس‌هایتان پیام درستی را می‌رسانند و کاملاً به اندازه صحبت می‌کنند.

عکاسی تبلیغاتی ضمن اینکه تمام خصوصیات یک عکس صنعتی را باید در خود داشته باشد، به مولفه های مهم دیگری نیز نیازمند است. هدف عکاسی تبلیغاتی تنها معرفی کالا نیست بلکه تشویق و ترغیب مشتری به خرید و استفاده از محصولات و خدمات می باشد. به بیان ساده تر عکاسی تبلیغاتی می بایستی بیننده را به خرید کالا ترغیب کند.

کیـنــگ استـودیــو با بکــارگیـری و پیــروی از متـدهـای اروپــایـی و نیز در اختیـار داشتـن مـدرن تـریـن و پیشـرفتـه تـرین تجهیــزات تصویر برداری امکان عکاسی از کارخانجات، پالایشگاه ها، خطوط تولید، کارگاه های صنعتی و پروژه های عمرانی و نیز قطعات صنعتی و تجاری را دارا می باشد.
به نظر می آید که میتوان عکاسی در زمینه های مختلف را زیر مجموعه های عکاسی صنعتی از محصولات آورد.زیرا هر یک به نوعی کالا و محصول یه حساب می ایند.همانطور که قبلا بیان کردیم از اصلی ترین مزایای عکاسی صنعتی رونق تجارت و جذب بیشتر مشتری میباشد. کینگ استودیو مفتخر به ارائه خدمت در این زمینه به شما مشتریان عزیز میباشد.و روند به این صورت میباشد که ابتدا مشتری تقاضای خود را مکتوب مینماید و ما نیز با تهیه پیشرفته ترین تجهیزات و ابزار مدرن و نیز خلاقیت کادر مجرب نیز،تصویری با کیفیت مطلوب و فوق العاده از محصول را به شما مشتری عزیز ارائه میدهیم.


عکاسی تبلیغاتی
چنانچه که شما دارای یک کارخانه و یا یک مجموعه تولیدی کوچک باشید این امکان را دارید که از خط تولید فعالیت های خود عکسبرداری نمایید که این عمل شما سبب اعتماد بیشتر مشتری و نیز شهرت و رونق کسب و کار شما خواهد گشت.در این زمینه بایستی که با عکسبرداری از محصولات و محیط کار و ابزار تولید آن را در یک کاتولوگ جمع آوری نمود که در واقع این امر تبلیغات محصول بشمار می آید پس برای شما دارای مزایای بسیاری در زمینه کسب و کار میتواند باشد.
عکسبرداری از کالاهای زینتی از قبیل طلا و جواهر بنظر دشوار می آید چون که در تصویر برداری از جواهرات حدود80 درصد از نور گرفته شده را منعکس میگردد، زیرا که طلا بسیار شفاف بوده و عکاسی از آن دشوار میباشد.و علت سختی کار این میباشدکه عکسبرداری از جواهرات همچون گرفتن عکس از یک آینه میباشد.در بسیاری از موارد عکاسی از طلا و جواهرات همانند عکاسی از یک آینه میباشد پس در نهایت برای گرفتن یک عکس صنعتی با کیفیت عالی و یک عکس کاربردی بایستی به عوامل و شرایط متعددی توجه گردد و نکته اساسی این است حتما استودیوی خود را به گونه ای انتخاب نمایید که امکان انعکاس نور و محصول در ان وجود نداشته باشد چون بنابر دلیل گفته شده طلا عملکردی همچون آینه را دارد.
از بارزترین شاخه های عکاسی،عکاسی پرتره که در حقیقت همان عکاسی از چهره شخص میباشد بسیار کاربردی است و بسیار از اشخاص طرفدار آن میباشند به منظور ثبت لحظات خود با خانواده و دوستان که در اینجا هم با در نظر گرفتن تکنینک های عکاسی از قبیل رنگ و نور و کادر و... بهترین تصویر ارائه میگردد.در عکاسی پرتره در حقیقت تنها چهره شخص در تصویر برجسته است به گونه ای که کل زمینه پشت تصویر فید میشود یا به عبارت دیگر محو میگردد و این امر جذابیت آن عکس و چهره را نیز چندین برابر مینماید.عکاسی پرتره نیز دارای انواعی از قبیل :پرتره هنری ،پرتره تمام قد ،پرتره از چهره و پرتره تبلیغاتی و ... نیز میباشد.و فاصله لنز تا سوزه در عکاسی پرتره به خاطر بار روانی که لنزهای واید دو برابر فاصله نرمال میباشد و بخاطر کاهش عمق میدان دید از 4 برابر نرمال کمتر میباشد.
در سابق عکاسی از محصولات اگرچه سبب بالا بردن دانش اقتصادی نیز میگشت و نیز از اقدامات یک مجموعه تولیدی اعم از کارگاه و کارخانه به شکل سنتی اطلاع رسانی مینمود و لی در این روش امکان تقلب و کپی زیاد بود چون با عکاسی از تک محصول برخی از فعالیت های محرمانه کارخانه در گفتار ممکن بود لو برود،ولیکن  امروزه با عکاسی از بخشهای کارگاه و کارخانه یک اطلاع رسانی کامل و کافی در معرفی آن مجموعه و محصول داریم که در جلب اعتماد مشتری موثر میباشد.در عکاسی از کارخانه بایستی بهترین تجهیزات و امکانات مورد استفاده قرار بگیرند.
امروزه نمونه های زیادی از کاتولوگهای اتومبیل را مشاهده میکنیم که با معرفی محصول و برند ومدل کالای خود باعث رونق تجارت خویش میگردند و دلیل این است که عکاسی صنعتی از محصولات ،در هر شاخه ای که باشد ،از جمله خودرو بهترین اقدام تبلیغاتی محسوب میگردد که اکثر تولیدکنندگان در هر صنفی را ترغیب به اقدام جهت عکاسی صنعتی و کاتولوگ مینماید که این امر در رونق اقتصادشان بسیار موثر میباشد.
هلی شات همان عکسبرداری یا فیلمبرداری هوایی گفته میشود که این نوع عکسبرداری به زیبایی کار شما و حرفه ای بودن یک تصویر کمک مینماید.با هلیشات میتوان در ارتفاع های متفاوتی،عکسهای گوناگونی را به ثبت رساند که این در حقیقت به سلیقه مشتری نیز بستگی دارد.تصویر برداری با هلی شات دارای انواع گوناگونی از جمله عکس معمولی ،عکس پانوراما و نیز تصاویر موزاییکی میباشد.در هلی شات بیشتر و اغلب دوربین های دیجیتال موثر بوده و دارای کاربرد میباشند.در نهایت امروزه این نوع تصویر برداری پیشرفت و رونق چشمگیری را داشته است.