Notice: تابع wpdb::prepare به‌صورت نادرست فراخوانی شد. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). لطفاً برای اطلاعات بیشتر بخش رفع‌ایراد از وردپرس را ببینید. (این پیام در نگارش 4.8.3 اضافه شده است) in /home/lpgp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3738
اپلیکیشن های هوشمند | گروه شرکت‌های پرسیکا

اپلیکیشن های هوشمند

iOS, Android, Smart TV

با همه‌گیر شدن تکنولوژی و استفاده میلیون‌ها کاربر از تلفن ها، تبلت ها و تلوزیون های هوشمند، هر شغل و کسب و کاری نیازمند بروزرسانی خدمات و امکانات خود است. شاید تا سالها قبل فقط داشتن یک وب‌سایت برای معرفی کسب کار کافی بود ولی امروزه وضع تغییر کرده و گجت های ‌هوشمند در بورس کار قرار دارند، لذا داشتن یک اپلیکیشن مناسب جهت معرفی خدمات و یا ایجاد بستری برای کسب درآمد کاملا ضروری است. امـروزه گجـت های هوشمند خصوصی تـرین وسیله هر فـرد و نزدیکترین وسیله به اوست و ما آگاهانه از این فرصت بوجود آمده برای خدمت رسانی به جامعه استفاده کردیم. و قدم در راه تولید کاربردی ترین نرم افزارها برای این منظور گذاشتیم.

‌‌ما در فرآیند کدنویسی از آخرین تکنولوژی‌ ها، زبان‌های برنامه نویسی و استاندارهای جهانی استفاده می‌کنیم. رابط کاربری اپلیکیشن باید ارتباط معنایی و تعاملی مناسبی با موضوع آن برنامه داشته‌ باشد.فراتر از یک طراحی خوب، شکل گیـری یک تجربه کاربـری از عوامل موفقیـت یـک اپلیـکیـشن بشمــار می‌آید. مـا در پیـاده سـازی رابـط کـاربـری همــواره براســاس دستــورالعمـل‌هــای بیـن المللی پــروژه را پیــش خواهیــم بــرد.

پس از انجام باگ‌گیری، بهینه‌‌سازی و ارائه نسخه اصلی نوبت به انتشار اپلیکیشن در مارکت های بین المللی خواهد رسيد.کینگ استودیو با داشتن گواهینامه های‌ رسمی اپـل و گوگل فرآیند قرارگیری اپلیکیشن در فروشگاه‌های داخلی و خارجی را به سهولت و در حداقل زمان محقق خواهد ساخت.