Notice: تابع wpdb::prepare به‌صورت نادرست فراخوانی شد. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). لطفاً برای اطلاعات بیشتر بخش رفع‌ایراد از وردپرس را ببینید. (این پیام در نگارش 4.8.3 اضافه شده است) in /home/lpgp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3738
نرم افزارهای تحت وب | گروه شرکت‌های پرسیکا

نرم افزارهای تحت وب

امروزه دیگر کمتر حساب و کتابی است که با دست انجام شود و اکثر افراد در رشته ها و گروه های مختلفی با استفاده از نرم افزار کار خود را پیش می برند. 

تا چند سال قبل، تقریبا تمامی نرم افزارها فقط بصورت Desktop Application عرضه می شدند. نرم افزارهایی که لازم بود پیش از اجرا بر روی هر کامپیوتر نصب و راه اندازی گردد یا نهایتا تحت شبکه های محلی قابل دسترس بودند.

با توسعه تکنولوژی های برنامه نویسی وب و افزایش سهولت در دسترسی به اینترنت، نسل جدیدی از نرم افزارهای کاربردی در حال ساخت و استفاده میباشد.

مهمترین ویژگی نرم افزارهای تحت وب دسترسی از طریق اینترنت یا اینترانت در هر زمان و هر مکان می باشند.

بـــا بهــره منـدی از نـرم افـــزارهــا و سیــستـــم هـای تـحـت وب، کاربــران و زیر مجموعه های شما در شهرها و ساختمان های دیگر امکان استفاده از کلیه امکانات نرم افزار را خواهند داشت.

- عدم نیاز به نصب هرگونه نرم افزار بر روی کامپیوتر

- سهولت در توسعه نـرم افـزار و Upgrade نمودن آن

- پشتیبانی آنلاین

مزایای سیستم های تحت وب

از دیگر مزایای نرم افزارهای تحت وب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- امکــان دسترسی از طریــق سیستم عــامـل هـای مختلف

- یکپـارچــه ســازی اطـلاعـات مـوجــود در امـاکـن مختـــلف

- برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات لحظه ای به صورت آنلاین

- مدیــران خارج از دفتـر خود به دو صـورت Online, Offline می توانند از کارتابـل خود و دیگر امکانـات سیستــم استفــاده کنند.