Notice: تابع wpdb::prepare به‌صورت نادرست فراخوانی شد. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). لطفاً برای اطلاعات بیشتر بخش رفع‌ایراد از وردپرس را ببینید. (این پیام در نگارش 4.8.3 اضافه شده است) in /home/lpgp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3738
طراحی و توسعه وب | گروه شرکت‌های پرسیکا

طراحی و توسعه وب

برای کسب و کار خود به دنبال وب‌سایتی معمولی نباشید

وب سایت مناسب، بخشی جدا نشدنی از تجارت امروز شماست. ابزاری که می تواند اثری مثبت یا منفی بر اعتبار شما داشته باشد.یک سایت حرفه ای می تواند شرکت شما را آنگونه که شایسته است به مشتریان جدید معرفی کند و این امکان را به مشتریان شما می دهد که به سرعت پی به تغییرات و محصولات جدید شما برده و از آخرین اخبار شما مطلع شوند و به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند.

امروزه گزینه‌ها برای ساختن یک وب‌سایت زیاد هستند، اما پیدا کردن تیمی برای ارائه راهکاری سفارشی و خلاقانه، به‌موقع و با هزینه دلخواه چندان آسان نیست. فضای مجازی پر شده است از وب‌سایت‌های شبیه به هم، پس برای دیده شدن کسب و کارتان در دنیای مجازی نباید به دنبال وب‌سایتی معمولی باشید.

هر کسب و کاری بسته به میزان رونق و نوع بازارش به خدمات خاصی در وب نیاز دارد. تنها تجربه و توانایی مجری است که می تواند نیاز مشتری را تشخیص دهد و خدمات خاص وی را شناسایی و ارایه دهد. زیبایی و کارایی وبسایت با دانایی و توانایی طراحان و برنامه نویسان سایت رابطه ای مستقیم دارد.

در کینگ استودیو ذوق هنری با مهارت‌های تکنیکی و حرفه‌ای تلفیق شده است. ما به وب‌سایت‌های زیبا، قابل اطمینان و بی‌نقصی که ارائه می‌کنیم، افتخار می‌کنیم.


طراحی وبسایت بر مبنای تجارب کاربری و استانداردهای جهانی

طراحی وب سایت مقوله ای فراتر از طراحی تنها یک قالب گرافیکی زیبا و چشم نواز است. سایت ها باید در عین سادگی و زیبایی، کاربردی باشند و همزمان با مد نظر قرار دادن ذائقه و نیازهای متفاوت مخاطبان به سازماندهی و ارایه اطلاعات بپردازند.

استانداردهای تجارب کاربری باعث می‌شوند تا اهداف شمـا بــا بهتریـن شکل در وب ســـایـت نمایـان گــردد و کاربران از آن استفاده نمایند.

متخصصین حوزه وب

وب‌سایت شما، بطور سفارشی، برای نیازهای بخصوص شما طراحی می‌شود. وقتی می‌خواهید وب‌سایت‌تان دقیقاً همانطوری که می‌خواهید و در نظر دارید عمل کند، ما مهارت‌های لازم را برای خلق تصور ذهنی‌تان، داریم.

گزینه‌های متداول و رایج

وب‌سایت شما، بطور سفارشی، برای نیازهای بخصوص شما طراحی می‌شود. وقتی می‌خواهید وب‌سایت‌تان دقیقاً همانطوری که می‌خواهید و در نظر دارید عمل کند، ما مهارت‌های لازم را برای خلق تصور ذهنی‌تان، داریم.

افزایش قابلیت پیشنهاد

داشتن یک وب‌ سایت، بطور مستقیم قابلیت پیشنهاد شرکت شما به اطرافیان را بالاتر می‌برد. با دادن آدرس وب‌سایت خود به مشتریان‌تان، برای آنها ابزار و اطمینان لازم برای منتقل کردن اطلاعات شرکت‌تان به دیگران را فراهم کرده‌اید. از این‌رو مشتریان ارجاع‌یافته می‌توانند با سازمان و محصولات شما آشنا شوند.

طراحی سفارشی و ریسپانسیو

وقتی وب‌سایت شما مخصوص مخاطبین‌تان طراحی شده باشد، مفیدتر و کارامدتر خواهد بود. امروزه اغلب کاربران به جای کامپیوترهای رومیزی از طریق گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها به اینترنت وصل می‌شوند. طراحی ریسپانسیو این اطمینان را به شما می‌دهد که وب‌سایت‌تان روی هر دستگاهی به‌درستی کار می‌کند.
یک سایت زیبا وقتی کارکردی برای بیننده نداشته باشد چه فایده‌ای دارد؟ در کینگ ما تجربه کاربری را به خوبی می‌شناسیم و درک می‌کنیم. تیمی از استراتژیست‌ها و طراحان گرافیک ما، به عنوان معماران اطلاعات، مخاطبین هدف شما را شناسایی کرده، مناسب‌ترین فناوری را به کار گرفته، و بهترین برنامه را در راستای چشم‌انداز شما به طوری که با اهداف شما و مخاطبینتان همسو باشد، به کار می‌گیرد.
امروزه اینترنت تبدیل به مرکزی چند‌رسانه‌ای شده که امکانات و راههای متعددی را، که تشریح کردن نیمی از آنها می‌تواند کتابخانه‌ای را پر کند، برای ارتباط پیشنهاد می‌دهد. سعی ما در اینجا هر چه ساده‌تر کردن آنها و پرداختن به ضروریات می‌باشد. فرایند توسعه وب در استودیو تبلیغاتی کینگ دارای 3 مرحله است: معماری اطلاعات، طراحی وب‌سایت و توسعه وب. فرایند توسعه وبی که ما، در کینگ، آن را دنبال می‌کنیم به تعادلی اصولی میان سرعت و دقت دست می‌یابد.
با گسترش کسب و کارهایی که به صورت آنلاین کار می‌کنند یا در اینترنت قابل جستجو هستند، خدمات تولید محتوا اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است. همینطور از SEO به عنوان یک فاکتور کلیدی برای هدایت ترافیک و بازدید به وب سایتتان باید به درستی استفاده کنید. استراتژیست‌های بازاریابی در کینگ استودیو اهمیت استراتژی محتوای مرتبطی که مناسب مخاطبین هدف و سپس اهدافتان می‌باشد را درک می‌کنند. انتقال پیام با هویت برندتان باید به صورت سنجیده، مکرر و مستمر باشد.
بعضی مواقع سر و صدای یک سایت، به تنهایی، کافی نیست! تیم استراتژیست‌های وب در استودیو این اطمینان را به شما خواهند داد که وب سایت شما مؤثر است و اهدافتان از طریق آن محقق می‌شود. با برنامه‌ریزی حساب شده، این اطمینان را به شما خواهیم داد که شرکتتان برای رسیدن به اهداف تجاری خود راه درستی را در پیش رو گرفته است و توسط راهکارهای مناسبی پشتیبانی می‌شود. این تیم از استراتژی‌های مدون بازاریابی وب استفاده می‌کند تا این اطمینان را حاصل کند که کمپین‌های تبلیغاتی شما به دید مخاطبین هدفتان می‌رسند و برند شما به صورت گویا و واضحی دیده و شنیده می‌شود.
سابق بر این، به علت چالش‌ها و مشکلاتی که صفحات بسیار کوچک برای دیدن و کار با وب سایت‌ها ایجاد می‌کرد، شرکت‌ها یک وب سایت موبایل جداگانه، اضافه بر وب سایت اصلیشان می‌ساختند. اما امروزه با وجود قابلیت ساخت وب سایت‌های ریسپانسیو (واکنش‌گرا) می‌توان سایت‌هایی طراحی کرد که روی هر سایز صفحه‌ای به خوبی نمایش داده شوند و به درستی کار کنند. طراحی سایت ریسپانسیو راهکاریست برای ایجاد وبسایت‌هایی که کاربران بتوانند از طریق دستگاه‌های مختلف مانند تبلت، موبایل، تلویزیون‌های هوشمند و لپ‌تاپ‌ها تجربه‌ بازدیدی بهینه از آنها داشته باشند. با توجه به اینکه طراحی سایت ریسپانسیو در ابتدای راه است، احتمال اینکه رقیبان شما از این ویژگی استفاده کرده باشند کم است. بنابراین، استفاده از طراحی سایت ریسپانسیو می‌تواند نشانگر حرفه‌ای بودن شما و باعث سبقت گرفتن شما از رقبایتان شود.
توسعه‌دهندگان وب در استودیو تبلیغاتی کینگ تجربه‌های ارزشمندی در زمینه طراحی و توسعه راهکارهای خلاقانه تحت وب دارند. ما با داشتن چشمی زیباپسند در طراحی و توسعه وب سایت‌های ریسپانسیو، بازاریابی اینترنتی، CSS3، HTML5 PHP ، Javascript، JQuery، MySQL، Joomla، Wordpress و ... تخصص داریم. وبسایت با عشق طراحی شده شما همواره SEO محور، در راستای برند و طبق آخرین فن‌آوری خواهد بود.
با ثبت دامنه شما اولین گام برای ایجاد سایت خود را بر می دارید.
توجه کنید که ثبت دامنه تنها نام سایت را به مالکیت شما در می آورد و شما برای ایجاد یک سایت کامل نیاز به سفارش هاست و طراحی سایت دارید.

[wpdomainchecker]